درباره سامان

درباره یک برنامه نویس به نام سامان

من سامان مشایخی هستم.

حرفه من طراحی و برنامه نویسی تحت وب هستش.

عاشق پرسپولیس و طرفدار رئال مادرید هستم.

ورزش کردن رو دوست دارم و فوتبال رو خوب بازی میکنم , تنیس خاکی هم بازی میکنم ولی نه خیلی خوب 😉

بر خلاف همه رانندگی هیجانی رو دوست ندارم. خب چه کاریه الکی مال و جون خودم رو به خطر بندازم. ولی از رانندگی تو جاده خوشم میاد.

از سال ۸۸ شروع به برنامه نویسی کردم اون هم از روی یک کتاب طراحی وبلاگ روی سیستم بلاگفا.

از اون موقع تا الان حدود ۹ سال میگذره.من اول html رو یاد گرفتم و مستلزم اینکه یه طراح باشی اینکه css رو هم بلد باشی , و بعدش برای اینکه از سایت کار بکشی باید php بلد باشی و این شد که الان تونستم با این سیستم های تحت وب کار کنم و بعدش خودم یک سیستم بنویسم 🙂 و  با اینکه در مقایسه با سیستم های خارجی خیلی قابل قیاس نبود ولی کاملا قدرت خود باوری من رو زنده کرد و اصلا شاید این کار شرایط رو جوری رقم زد که این راه رو ادامه بدم.

من برای طراحی وبسایت ها اول از سیستم های مدیریت محتوا استفاده میکردم و شاید الان هم اگر لازم باشه ازشون استفاده میکنم.

برخلاف این وبلاگ که با وردپرس اومده بالا , سیستم مورد علاقه من جوملا هستش و چون میگن آدم تو محدودیت های مبتکر میشه من هم به خاطر کم بودن قالب ها و ماژول های فارسی و یا نبودن سیستمی با احتیاجات من مجبور به یادگیری نحوه طراحی سیستم جوملا و برنامه نویسیش شدم و الان میتونم این سیستم رو کاملا شخصی سازی کنم و تو کارای بزرگ استفاده کنم.

حالا هم با قرار گرفتن تو جو پیامرسان ها شروع به کار روی یک ربات تلگرام کردم به اسم ربات بورس و بعد از چند ماه تونستم کاملش کنم.

راه های ارتباطی با من در این صفحه هستش که میتونید اقدام کنید.

الانم نمیدونم بقیه اینو چی بنویسم.تو اولین فرصت کاملش میکنم .